O nas

Tworzymy zgrany zespół z długoletnim doświadczeniem w zakresie obsługi nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Zarządcy obsługujący Państwa nieruchomość posiadają kierunkowe wykształcenie oraz praktyczną wiedzę.

Zarządzanie nieruchomościami to nasze hobby. Nasz team jest ukierunkowany na zapewnienie komfortu poprzez obsługę klienta na najwyższym poziomie. Rozumiemy, że nieruchomości i jego mieszkańcy oczekują wiedzy, fachowości, skuteczności, indywidualnego podejścia do każdej napotkanej sytuacji.

Nasze kompetencje zdobywane poprzez pokonywanie wszystkich szczebli zawodowych w teorii i praktyce gwarantują wysoką jakość świadczonych usług. Zdobyte umiejętności wykorzystujemy na co dzień, co wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo i komfort korzystających z nieruchomości.

  • Monitorujemy i analizujemy stan nieruchomości,
  • Dbamy o prawidłową gospodarkę ekonomiczno-finansową,
  • Pomagamy w przeprowadzaniu remontów.
  • Utrzymujemy równowagę pomiędzy sprawnością techniczną, bezpieczeństwem użytkowania, optymalnym wykorzystaniem potencjału a minimalizacją kosztów, eksploatacją, naprawami i remontami.
  • Obsługujemy obiekty na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni, oraz „małego trójmiasta” Wejherowa, Redy, Rumii i Władysławowa Jastrzębiej góry i okolic.

# BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ…

Call Now Button